"Sjećanja"

2. XI. 2019.

Nismo imali zajednički organiziranu aktivnost za ovu tradicionalnu akciju na nivou SSZ-a, pa je posjet grobovima naših volontera-pokojnika obavio SK ''Split'' sa svojih 10 članova uz 1 člana KB ''Duje''. Da se izbjegne prevelika gužva 1. XI. izviđači su se okupili u subotu 2. XI.

Po običaju su posjećeni grobovi naših najistaknutijih članova: Mirjama Tecilazića našeg osnivača, Nade Ćišić dugogodišnje tajnice SSZ-a, Vedrana Čulića, dugogodišnjeg predsjednika SSZ-a, a svijeću smo zapalili i pored križa poginulim braniteljima u Domovinskom ratu. Posjetili smo i humke boraca NOB-a kod ''spomen kosturnice''.