Na Dan rođenja osnivača skautskog pokreta u svijetu Roberta Baden Powela, 22. Veljače, pridružili smo se svim skautima svijeta u obilježavanju ''Thinking day-a'' (ili „dana promišljanja“). Kod nas u Hrvatskoj naziv te akcije po tradiciji i motu izviđača ostaje - ''Budi pripravan''.

Ovogodišnju akciju opet smo održali po staroj gradskoj jezgri uz mnoge izazovne zadatke, ali i upoznavanje važnih kulturnih spomenika našeg grada. Kontrolne točke su tako postavljene i na Peristilu, u Vestibulu u Đardinu i sl.

Početak akcije, kao i završni poklič svih sudionika održani su ispred Hrvatskog narodnog kazališta.

Lijep zimski dan kroz akciju je dobro iskoristilo 112 naših članova.